Marsis
http://marsis.anatolianrock.com
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
www.karadenizrock.com

KaradenizRock tamamen bağımsız bir oluşumdur. Hiçbir kurum, kuruluş vs'nin altında yer almaz. Öncelikli amacı karadeniz müziğinin yaşaması ve yaşatılmasına karınca kararınca katkıda bulunmak, bu alanda faaliyet gösteren tüm grup ve müzisyenleri desteklemektir. Bu desteği hiçbir ayrım, öncelik ve ayrıcalık yapmadan verir ve bunu yaparken en küçük bir maddi karşılık beklemez, sitede yayınlanan hiçbir materyali maddi çıkarları için kullanmaz.

KaradenizRock, ismindeki "rock" ibaresini genel bir felsefe ve tanım olarak kullanır. Bu yüzden -Kökeni karadeniz olmak üzere- "bilinen" anlamıyla rock kategorisine girmeyen grup ya da müzisyenler de karadenizrock.com içerisinde yer alabilir.

Yukaridaki paragraftan da anlaşılacağı üzere "geleneksel-modern" ayrımı yapmayacağız. Çünkü bizim anlayışımıza göre bu ikisi birbirinden bağımsız olamaz ve bağımsız değerlendirilemez. Biri diğerinden daha az ya da daha fazla önemli değildir.

Sitenin adında "Rock" ibaresinin yer alması bize, Zuğaşi Berepe'ye uzanan yolun Yaşar Turna'dan ve adını dahi bilmediğimiz (ama her daim araştırıp öğreneceğimiz) diğer yerel ustalardan geçtiğini unutturmayacaktır.

[Haberin Eklenme Tarihi: 14.05.2008]

Haberlerin Tamamı >>